Minik öğrenciler bilgilendirildi

Düzce Üniversitesi Orman Fakültesi Süs ve Tıbbi Bitkiler Üretim Uygulama ve Eğitim Merkezi; (DÜSTIBAM) “Yenilenebilir Enerji Kaynakları”, “Sürdürebilirlik”, “İklim Değişikliği” üzerine Doğa Eğitimi ve Araştırma Projesi kapsamında, Düzce Kaynaşlı Darıyeri Hasanbey İlkokulu ve Dipsiz Göl İlkokulu öğrencilerini bilgilendirdi.

Minik öğrenciler bilgilendirildi
26.05.2022 - 13:32
Haber Merkezi

Orman Genel Müdürlüğü ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı’nın (UNDP) ortaklaşa yürüttüğü ve Uluslararası Güneş Enerjisi Topluluğu Türkiye Bölümü’nün (GÜNDER) paydaşı olduğu Türkiye’deki Orman Köylerinde Solar Fotovoltaik Sistemler için Sürdürülebilir Enerji Finansman Mekanizmaları (ORKÖY PV) projesi kapsamında gerçekleştirilen etkinlikte, Doç. Dr. Akif Keten ve Arş. Gör. Berfin Şenik, “Doğa, Çevre, İklim Değişikliği ve Yenilenebilir Enerji Kaynakları”  başlıklı sunum gerçekleştirirken, Doç. Dr. Engin Eroğlu ve Arş. Gör. Nermin Başaran “Biyolojik Çeşitlilik, İklim Değişimi, Yenilenebilir Enerji Kaynakları ve Güneş Enerjisinden Elektrik Üretiminin Kırsal Kalkınmada Rolü Eğitimi” hakkında minik öğrencileri bilgilendirdi.

 


Editör: Ç. Diger

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 29.06.2022

E-Gazete Arşivi

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız