Öğrenciler Sözbir'e destekleri için teşekkür ettiler

Ünilig Fetih Spor Fest 2023 müsabakaları kapsamında, İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi’nde düzenlenen, Türkiye Üniversiteler Arası Geleneksel Türk Okçuluğu Yarışması’nda şampiyon olan Düzce Üniversitesi öğrencileri, sevinçlerini Rektör Prof. Dr. Nedim Sözbir ile paylaştı.

Öğrenciler Sözbir'e destekleri için teşekkür ettiler
8.06.2023 - 17:50
Haber Merkezi

Prof. Dr. Nedim Sözbir’i makamında ziyaret eden; Topluluk Danışmanı Abdülkadir Abdullah, Topluluk Başkanı Alperen Duran, Kübra Nur Bakır ve Beyzanur Kaptan; kendilerine sağladıkları destek için Rektör Prof. Dr. Sözbir’e teşekkür etti.

Topluluk üyeleri ile bir süre konuşan Prof. Dr. Nedim Sözbir, yaptıkları çalışmalar ve katıldıkları yarışmalar hakkında kendilerinden bilgi aldı. Eğitim hayatlarının yanında geleneklerimize de sahip çıktıkları için mutluluğunu dile getiren Prof. Dr. Sözbir, topluluk öğrencilerine ilgileri için teşekkür ederek, Düzce Üniversitesi ürünlerinin yer aldığı çanta hediye etti.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: 
@duzcepostasi1
Facebook: 
Düzce Postası
Youtube: 
Düzce Postası


Editör: Ç. Diger

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız