Okulları ziyaret ettiler

Milli Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürlüğü Yurtlar ve Pansiyonlar Daire Başkanı Bayram Gündoğar ve Şube Müdürü Süleyman Baran Düzce’yi ziyaret etti.

Okulları ziyaret ettiler
30.09.2023 - 16:01
Haber Merkezi

Çakırlar İlkokulunda öğrenci ve öğretmenlerle bir araya gelen Bakanlık yetkilileri ve Düzce İl Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet Yakupoğlu, öğretmenlerle yeni eğitim öğretim yılı, öğretmenlerin istekleri ve beklentileri hakkında toplantı gerçekleştirdiler.

Yetkililer öğretmenlerle yaptıkları öğretmenler odası toplantısında, bakanlık çalışmaları hakkında bilgi verdi. Öğrencilerle sohbet eden yetkililer, sınav ve gelecek planları hakkında öğrencilere tavsiyelerde bulundu.

Daha sonra Yığılca Orhangazi Yatılı Bölge Okulu ve Gazi İlkokuluna geçen yetkililer, burada veliler, öğrenciler ve öğretmenlerle sohbet etti.

Okulun ihtiyaçları ve genel durum hakkında bilgi alan yetkililer, Orhangazi YBO’da pansiyon yemekhane ve sınıflarda incelemelerde bulundular.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter    
@duzcepostasi1
Facebook:
Düzce Postası
Youtube 
Düzce Postası

                                                  


Editör: K. İlhan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız