3 gün süren eğitim sona erdi

Düzce 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğü personellere etkili iletişim teknikleri konulu eğitim verildi.

3 gün süren eğitim sona erdi
3.10.2023 - 14:14
İHA

Düzce Valisi Selçuk Aslan'ın da katılımcı olarak katıldığı eğitim seminerleri 3 gün sürdü. Acil çağrı hizmetlerinin etkili, verimli ve koordinasyon içerisinde yürütülebilmesi ve personelin motivasyonunu artırmak için yapılan eğitimler verimli geçti. 

112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü Gönül Günaydın Çabukoğlu, yaptığı açıklamada, "İtfaiye, AFAD, orman, sağlık, jandarma ve emniyet birimlerinin acil çağrılarının tek bir çatı altında toplanmasıyla, 112 Acil Çağrı Merkezleri daha da önemli bir kurum haline gelmiştir. Kritik bir merkez olan 112 Acil Çağrı Merkezimizin kadrolarının güçlendirilmesi ve özellikle donanımlı personel çalıştırılması büyük önem taşımaktadır. Bu eğitim semineri bu yönde kurum personelimize olumlu yönde katkı sağlayacaktır. Düzce 112 Acil Çağrı Merkezi olarak çalışma arkadaşlarımızla birlikte, 'İnsanı yaşat ki devlet yaşasın' düsturuyla vatandaşlarımıza en iyi hizmet sunma noktasında özveriyle çalışmalarımız devam edecektir" ifadelerini kullandı.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter    
@duzcepostasi1
Facebook:
Düzce Postası
Youtube 
Düzce Postası

                                                  


Editör: K. İlhan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız