Muhtelif ekipmanlar satın alınacak

Muhtelif ekipmanlar satın alınacak
16.05.2022 - 10:04
Haber Merkezi

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr'de yer alan duyuruya göre, Bolu Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü tarafından soğuk recycling sistemi, asfalt plenti ve challenger revizyon ekipmanları alımı ile montaj mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.

1 (Bir) adet 100 t/s besleme kapasiteli soğuk recycling sistemi alımı ve halihazırda kurulu 240 t/s kapasite ile çalışmakta olan E-mak marka asfalt plenti ile mekanik, elektrik ve otomasyonel entegrasyonu, asfalt plenti mikser pabuç yedek parça alımı ve mikser gövde revizyonu, plent soğuk silo dozaj bantları için bandaborlu bant alımı, asfalt plentine agrega hazırlayan challenger kırma-eleme tesisi bakım-onarım ve parça değişimi işi için ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.

İhale 03 Haziran  2022 günü saat 11:00’da Bolu Belediyesi İhale Salonu  adresinde yapılacaktır.

İHALE İLANI İÇİN TIKLAYIN

https://www.ilan.gov.tr/ilan/980697/ihale-duyurulari-mal-alim-ihaleleri-muhtelif-ekipmanlar-satin-alinacak

 


Editör: Z. Serap Arslan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 29.06.2022

E-Gazete Arşivi

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız