Kırtasiye ve temizlik malzemeleri satın alınacak

Kırtasiye ve temizlik malzemeleri satın alınacak
16.05.2021 - 13:12

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr’de yer alan duyuruya göre, Düzce İl Sağlık Müdürlüğü tarafından Müdürlüğe bağlı 1. ve 2. basamak sağlık tesislerinin ihtiyacı olan 94 kalem kırtasiye, matbu basım, kartuş/toner ve temizlik malzemesi mal alım işi 4734 sayılı kamu ihale Kanununun 19’uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek.

94 kalem kırtasiye, matbu-basım, kartuş/ toner ve temizlik malzemesi mal alım işi için ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir. İhale25 Mayıs 2021 günü saat 10:30’da Düzce İl Sağlık Müdürlüğü Camikebir Mh. Valilik Binası D Blok K:1’de yapılacak.

İHALE İLANI İÇİN TIKLAYINIZ

https://www.ilan.gov.tr/ilan/783339/ihale-duyurulari/mal-alim-ihaleleri/kirtasiye-ve-temizlik-malzemeleri-satin-alinacak

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız