Güçlendirme ve onarım projesi çizim hizmeti alınacak

Güçlendirme ve onarım projesi çizim hizmeti alınacak
12.07.2021 - 11:06

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr’de yer alan duyuruya göre, Düzce İl Özel İdaresi tarafından ilimiz genelinde ihtiyaç duyulan binalara Türkiye Bina Deprem Yönetmeliği tbdy-2018'e göre deprem test ve sonuçları doğrultusunda hazırlanan güçlendirme ve onarım projesi çizim işi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19’uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek.

İlimiz genelinde ihtiyaç duyulan binalara Türkiye Bina Deprem Yönetmeliği tbdy-2018'e göre deprem test ve sonuçları doğrultusunda hazırlanan güçlendirme ve onarım projesi çizim işi için ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.

İhale 02 Ağustos 2021 günü saat 11:00’da Düzce İl Özel İdaresi - Encümen Toplantı Salonunda yapılacak.

İHALE İLANI İÇİN TIKLAYINIZ

https://www.ilan.gov.tr/ilan/819282/ihale-duyurulari/hizmet-alim-ihaleleri/guclendirme-ve-onarim-projesi-cizim-hizmeti-alinacak

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız