Lise için kimya laboratuvarı inşa edilecek

Lise için kimya laboratuvarı inşa edilecek
13.07.2021 - 13:00

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr’de yer alan duyuruya göre, Düzce İl Özel İdaresi tarafından Çilimli Anadolu Kalkınma Vakfı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Kimya Laboratuvarı Yapılması İşi ve Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Meslek Yaşam ve İnovatif Çözüm Merkezi Yapılması İşi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19’uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek.

Çilimli Anadolu Kalkınma Vakfı MTAL Kimya Laboratuvarı Yapılması İşi ve Borsa İstanbul MTAL Meslek Yaşam ve İnovatif Çözüm Merkezi Yapılması İşi için ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.

İhale 28 Temmuz 2021 günü saat 11:00’da Düzce İl Özel İdaresi - Encümen Toplantı Salonunda yapılacak.

İHALE İLANI İÇİN TIKLAYINIZ

https://www.ilan.gov.tr/ilan/819268/ihale-duyurulari/yapim-isi-ve-insaat-ihaleleri/lise-icin-kimya-laboratuvari-insa-edilecek-

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 20.05.2022

E-Gazete Arşivi

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız