Seçimler başladı

Düzce Serbest Muhasebeci Mali müşavirler Odası’nın 14. Olağan Genel Kurulu toplantısı bugün başladı.

Seçimler başladı
21.05.2022 - 16:58
Haber Merkezi

Düzce Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nın 14. Olağan Genel Kurulu toplantısı bugün başladı.

Düzce Belediyesi Kültür Merkezi Celil Yağız Salonunda gerçekleştirilen genel kurula Bolu SMMMO Baş Yardımcı Ertuğrul Genç, Sakarya SMMMO Sekreteri Yıldıray Yılmaz, Sakarya SMMMO Denetleme Kurulu Başkanı Ramazan Sarıoğlu, Düzce Vergi Daire Müdürü Arif Demirtaş, Düzce SGK İl Müdürü Necmi Köroğlu, Ticaret İl Müdürü Çiğdem Acar, İşkur İl Müdürü Ferhat Acar, Afad İl Müdürü Ali Kartal, TSO Başkanı Tuncay Şahin, MÜSİAD Şube Başkanı Vefa Pehlivan,  Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç, Gelecek Partisi İl Başkanı Vildan Tokaliç, İyi Parti İl Başkanı Yunus Özay Er konuk olarak katıldı.

Açılışın ardından SMMMO başkan adayları Cem Yıldırım, Birol Aksu ve Adem Bilgin’in ortak kararı ile divan heyeti seçimi yapıldı. Divan Başkanı olarak TÜRMOB Denetleme Kurulu Başkanı Yeminli Mali Müşavir Burhan Düz, Başkan Yardımcısı olarak Bolu Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Serbest Mali Müşavir Yüksel Ceylan ve Katip üyeler olarak Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Yeliz Bay ve İsmail Arslan  aday gösterilirken, oy çokluğu ile divana seçildiler.

Başkan adaylarının konuşmaları ve oylamaya sunulan önergelerin ardından sona eren genel kurul yarın başkanlık seçimleri ile devam edecek.


Editör: Z. Serap Arslan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 29.06.2022

E-Gazete Arşivi

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız