22 Haziran Günlük Burç Yorumları

Gelir kaynaklarındaki durgunluk sizi de durdurmasın bunun gelip geçici olduğunu bilmelisiniz. Yaklaşık bir hafta sonra tekrar akış sağlanacaktır. Ticaret hareketli fakat finans durgun olabilir. Diğer yandan hesapta olmayan konular çıkabilir, o yüzden her zaman bir B planınızın olması gerekecektir. İşte bu durumda kendi kişisel yeteneklerinizi keşfedip faaliyette bulunmalısınız. Ani gelen olaylara karşı yararlanabilir de, şifalana da bilirsiniz. Tabi her şeye hazırlıklı olmalısınız.

22 Haziran Günlük Burç Yorumları
22.06.2022 - 09:09
Haber Merkezi

KOÇ: Yükselen koçlar Ay bugünde sizin burcunuzda ve Jüpiter, Mars ve Şiron ile kavuşumda.  Spor faaliyetlerinde bulunarak kendinizi bedensel olarak şifalandırabilirsiniz.

BOĞA: Sevgili yükselen Boğalar uzun zamandır zihin karmaşası yaşıyordunuz bugün kendinize ödül vermeli, düşüncelerinizden arınmalısınız.

İKİZLER: Sevgili yükselen ikizler arkadaş ortamlarında bulunarak fikir alış verişi yapıp yeni alanlara geçebilir, yeni projelere imza atabilirsiniz.

YENGEÇ: Sevgili yükselen yengeçler bugünden itibaren 1 ay boyunca güneş sizin için parlayacak, gelen fırsatları değerlendirmelisiniz.

ASLAN: Eğitim alanlarınız ya da yurt dışı bağlantılarınız, uzak yolculuklar, davalar- mahkemeler alanlarınız hareketli bolluk ve bereket burada. Eğer siz bir öğrenciyseniz yüksek öğretime geçmek için bugün tam zamanı.

BAŞAK: Sevgili yükselen başaklar bugün bir alacağınız elinize geçebilir, ya da ödemeniz gereken bir borç veya kredi olabilir, bankalardan kredi başvurusu yaptıysanız cevap ta gelebilir.

TERAZİ: Sevgili yükselen teraziler ortaklarınızdan yeni teklifler alabilir,yeni anlaşmalar içinde olabilirsiniz hatta evlilik teklifi bile almanız mümkün.

AKREP : Sevgili yükselen akrepler kendinizi günlük rutin işlere vererek şifalanabilirsiniz, aklınızdan geçen, içinize sinen ne varsa sizi rahatlatan yapmalısınız.

 YAY: Sevgili yükselen yaylar çocuklarınız var ise onlarla yaratıcı faaliyetler içinde bulunmanız mümkün.

OĞLAK: Sevgili yükselen oğlaklar aile ve yuva alanlarınızı güzelleştirerek kendinizi şifalandırabilirsiniz.

KOVA: Sevgili yükselen Kovalar  yakın çevrenizde ki tanıdığınız her insanla görüşüp iletişim kurup meditasyonlar yaparak kendinize şifa enerjisini yükleyebilirsiniz.

 BALIK: Sahip olduğunuz her şeyi kucaklayıp sevin, sevin ki hep sizinle kalsın. Harcamalara dikkat.

 


Editör: Z. Serap Arslan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 29.06.2022

E-Gazete Arşivi

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız