Distilasyon cihazı satın alınacak

Distilasyon cihazı satın alınacak
7.07.2022 - 09:16
Haber Merkezi

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr'de yer alan duyuruya göre, Düzce Belediyesi Park Ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından Düzce Tarımsal Kalkınma Merkezi Projesi Kapsamında 850 litre hacimli ve 100 kilogram aromatik bitki kapasiteli katı yakıt ısıtma sistemli distilasyon cihazı alımı ve montaj işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek.

1 adet 850 litre hacimli ve 100 kilogram aromatik bitki kapasiteli katı yakıt ısıtma sistemli distilasyon cihazı alımı ve montajı işi için ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.

İhale 18 Temmuz 2022 günü saat 11:00’da Darıcı Mahallesi Gazhane Caddesi Şehitlik Yanı Park Ve Bahçeler Müdürlüğü Merkez Düzce adresinde yapılacak.

İHALE İLANI İÇİN TIKLAYINIZ

https://www.ilan.gov.tr/ilan/1013274/ihale-duyurulari-yapim-isi-ve-insaat-ihaleleri-distilasyon-cihazi-satin-alinacak

 


Editör: Z. Serap Arslan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız