Akaryakıt istasyonu kiraya verilecek

Mülkiyeti Mengen Belediye Başkanlığı’na ait Beşler Mahallesi Zonguldak Caddesi üzerinde bulunan 1 adet LPG otogaz istasyonu, 1 adet market ve 1 adet restaurant ve eklentileri ile birlikte bir bütün olarak 10 yıl süreyle kiraya verilmek üzere ihaleye çıkarıldı.

Akaryakıt istasyonu kiraya verilecek
8.09.2022 - 11:33
Haber Merkezi

www.ilan.gov.tr’de yer alan duyuruya göre; ihale açık teklif usulü artırma ile 22 Eylül 2022 Perşembe günü saat 14:00’de Belediye encümeni odasında encümen huzurunda yapılacak. İhale muhammen bedeli 19 bin 500 TL (KDV hariç) olup, ayrıca ihale bedeli üzerinden yüzde 18 oranında Katma Değer Vergisi hesaplanarak tahsil edilecek.

İhaleye katılacakların ihale ile ilgili istenilen belgeleri ve ne iş yapacaklarını beyan eden dilekçelerini ihale saatine kadar Belediye Mali Hizmetler Müdürlüğü’ne vermeleri gerekiyor.

AYRINTILAR İÇİN TIKLAYIN

 

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: @duzcepostasi1
Facebook: Düzce Postası
Youtube: Düzce Postası


Editör: Ç. Diger

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız