Akçakoca'da fındık bahçesi satılacak

Akçakoca Sulh Hukuk Mahkemesi Satış Memurluğu tarafından, Akçakoca'da üzerinde kümes ve ahır olan fındık bahçesi mahkeme kararı ile satışa çıkarıldı.

Akçakoca'da fındık bahçesi satılacak
21.09.2022 - 19:36
Haber Merkezi

www.ilan.gov.tr‘de yer alan duyuruya göre; satılmasına karar verilen taşınmaz Akçakoca ilçesi Çiçekpınar Köyü Garipler Mevkii, 129 ada 1 parselde kayıtlı 4.627,54 m2 miktarında ahşap ev ve fındık bahçesi niteliğinde kayıtlı. Taşınmaz Akçakoca Belediyesi mücavir sahası dışında köy hudutları içerisinde yer alıyor. Taşınmaz üzerinde yaklaşık 65 m2 taban alanlı ek katlı ev, 3x2,50 metre ebatlarında kümes ve 5x5 metre ebatlarında ahır bulunuyor.

Arazi, ev, kümes ve ahırdan oluşan taşınmazların toplam değeri 804 bin 981,60 TL+KDV olarak belirlenirken, satış için ilk ihale 4 Kasım 2022 günü 10:00-10:05 saatleri arasında Akçakoca Sulh Hukuk Mahkemesi Yazı İşleri Müdürü Odası’nda yapılacak. Bu ihalede alıcı çıkmaz ise, ikinci ihale 2 Aralık 2022 günü 10:00-10:05 saatleri arasında yapılacak.

İhale açık artırma suretiyle yapılacak. Birinci artırmanın yirmi gün öncesinden, artırma tarihinden önceki gün sonuna kadar esatis.uyap.gov.tr adresinden elektronik ortamda teklif verilebilecek.

AYRINTILAR İÇİN TIKLAYIN

 

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: @duzcepostasi1
Facebook: Düzce Postası
Youtube: Düzce Postası

 


Editör: Ç. Diger

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız