Düzce Üniversitesi 5 sözleşmeli personel alacak

Düzce Üniversitesi Rektörlüğü, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4’üncü maddesinin (B) fıkrasına göre sözleşmeli 3 kadın koruma ve güvenlik görevlisi, 2 adet de erkek sağlık teknikeri alacak.

Düzce Üniversitesi 5 sözleşmeli personel alacak
23.09.2022 - 13:40
Haber Merkezi

www.ilan.gov.tr‘de yer alan duyuruya göre; başvurular 23 Eylül 2022-7 Ekim 2022 tarihleri arasında Düzce Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen ya da Düzce Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Konuralp Yerleşkesi Yörük Mahallesi Merkez/Düzce (81620) adresine adi posta yolu ile yapılacak.

Adayların, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48’inci maddesinde belirtilen şartları taşıması, 657 sayılı Kanunun 53. maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamasının yanı sıra, 7315 sayılı Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Kanunu uyarınca yaptırılacak olan arşiv araştırması sonucu olumlu olması şartı da aranıyor. Ayrıca 2020-KPSS lisans mezunları için KPSS P3, ön lisans mezunları için KPSS P93, ortaöğretim mezunları için ise KPSS P94 puanına sahip olmak şartı bulunuyor.

AYRINTILAR İÇİN TIKLAYIN

 

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: @duzcepostasi1
Facebook: Düzce Postası
Youtube: Düzce Postası


Editör: Ç. Diger

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız