Düzce Üniversitesi 4/B Sözleşmeli Sağlık Personeli alım ilanı

Düzce Üniversitesi Rektörlüğü, sağlık personeli alımı için ilana çıktı.

Düzce Üniversitesi 4/B Sözleşmeli Sağlık Personeli alım ilanı
8.06.2023 - 16:41
Haber Merkezi

www.ilan.gov.tr‘de yer alan duyuruya göre; Düzce Üniversitesi birimlerine, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4’üncü maddesinin (B) fıkrasına göre Sözleşmeli Personel olarak istihdam edilmek üzere 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar’ın Ek 2’nci maddesinin (b) fıkrasına göre 2022 KPSS (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle sözleşmeli personel alınacak.

Personelde aranan şartlar ise perfüzyon lisans mezunu olmak, diğer lisans eğitimleri üzerine perfüzyon alanında yüksek lisans yapmış olmak ya da Sağlık Bakanlığı onaylı Perfüzyon Yetkinlik belgesine sahip olmak, en az 5 yıl pratik deneyimi olmak ve hem SGK kaydı hem de çalıştığı kurum onaylı belge ile belgelendirmek, 2022 yılı KPSS P3 puan türüne sahip olmak, askerlikle ilişiği bulunmamak niteliğinde.

Başvurular 08.06.2023    22.06.2023 tarihleri arasında Personel Daire Başkanlığının resmi internet  sayfası  www.personel.duzce.edu.tr  adresinde  yer  alan  “Sözleşmeli Personel Başvuru ve Sonuç İşlemleri” kısmından online olarak yapılacak olup online harici yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

AYRINTILAR İÇİN TIKLAYIN

https://www.ilan.gov.tr/ilan/1235774/kamu-akademik-personel-kamu-personel-alim-ve-sinavlari-duzce-universitesi-4-b-sozlesmeli-saglik-personeli-alim-ilani

 

#ilangovtr


Editör: Ç. Diger

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 28.09.2023

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız