Düzce Belediyesi spor yatırımlarını uzun vadeli olarak planladı…

  • 26.01.2023 10:26

31 Mart 2019 yerel seçimlerde işbaşına gelen Dr. Faruk Özlü başkanlığındaki belediye yönetimi işbaşına geldikten bugüne kadar tüm yatırımlar bir bir hayata geçiyor.

İşbaşına geldikten sonra sel felaketi, pandemi süreci ve deprem gibi olumsuzluklara rağmen, Düzce için en güzelini yapmaya gayret eden ve her gün an az 16 saat çalışmayı düstur edinen Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü spor yatırımlarını, sporcu eğitimlerini, bizzat takip etmektedir. Spor yatırımlarını kısa vadeli olarak düşünmeyen Dr. Faruk Özlü tesisleşmeyi ön planda tutarken, Düzce’de bulunan Amatör Spor Kulüplerine tesis konusunda ve malzeme tedariki konusunda yardımlarını esirgemiyor. Başkan Dr. Faruk Özlü Düzcespor’un tesislerinin de Düzecespor’a yakışır şekilde sağlıklı, rahat, huzurlu ve konforlu olması için her gün talimatlar vermektedir.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü sporda günü kurtarmak yerine geleceğe yatırım yapmayı planlamaktadır.

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız