Turist rehberlerine Düzce tanıtıldı

Düzce İl Kültür ve Turizm İl Müdürü Sabahattin Parlak, ilimizin turistik alanlarının tanıtılması kapsamında düzenlenen Düzce tanıtım gezisine katılan Ankara Turist Rehberleri Odası üyelerini karşıladı.

Turist rehberlerine Düzce tanıtıldı
18.01.2022 - 15:09
Güncelleme 18.01.2022 - 15:14
Özel Haber

İlimizin tanıtılmasına yönelik yapılan çalışmalar kapsamında, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ile OturButur Seyahat Acentesi işbirliğiyle, Ankara Turist Rehberleri Odası üyelerine yönelik 17-18 Ocak 2022 tarihlerini kapsayan iki günlük Düzce tanıtım gezisi düzenlendi.

Tanıtım gezisinin ilk günü, Efteni Gölü, Güzeldere ve Aydınpınar Şelaleleri Tabiat Parkları, Gölyaka Kültür Park, Konuralp Müzesi ve Prusias ad Hypium Antik Kenti Antik Tiyatrosuna gerçekleştirilirken, ikinci günü Akçakoca İlçesinde bulunan turistik alanlara düzenlenecek.

Ankara Turist Rehberleri Odası Başkanı Fehmi Cem Yücel başkanlığında Düzce’ye gelen profesyonel tur rehberlerini, İl Müdürü Sebahattin Parlak karşıladı. İlimizin tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerinin tanıtılması amacıyla gerçekleşen tanıtım gezisine katılan turist rehberlerini çiçeklerle karşılayan Parlak, Düzce’nin turizmine katkı sağlayan Ankara Turist Rehberleri Odasına teşekkür etti.

Gerçekleşecek tüm organizasyonlara destek olmaya hazır olduklarını belirten Sabahattin Parlak, Düzce’ye gelen her kültür turunun hem tanıtım hem de ekonomik anlamda kendileri için büyük önem taşıdığının altını çizdi. Ankara Turist Rehberleri Odası Başkanı Fehmi Cem Yücel de kendilerini en güzel şekilde karşılayan ve misafir eden İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’ne teşekkür etti.

 

 


Editör: Ç. Diger

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 26.05.2022

E-Gazete Arşivi

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız