Düzce’den memnun ayrıldılar

Ankara Turist Rehberleri Odası (ANRO) yöneticileri, üyelerinin katılımı ile Düzce’de gerçekleştirdikleri tanıtım ve eğitim turunun verimli geçtiğini ve memnun kaldıklarını belirttiler.

Düzce’den memnun ayrıldılar
20.01.2022 - 13:37
Özel Haber

Düzce Valiliği sponsorluğunda 17-19 Ocak tarihlerinde Ankara Turist Rehberleri Odası (ANRO) üyelerine özel gerçekleşen Düzce Efteni Gölü, Güzeldere ve Samandere Şelalesi, Konuralp Müzesi ve Arkeopark, Akçakoca Kaymakamlığı sponsorluğunda gerçekleşen Akçakoca şehir merkezi, Yukarı mahalle tarihi çarşı, Ceneviz Kalesi, Hemşin köyü, Cumayanı, Fakıllı mağarası tanıtım ve eğitim turu tamamlandı. Oda yönetimi, gezinin çok verimli geçtiğini, gerek bölge halkının göstermiş olduğu samimi ilgi, gerekse meslektaşları ile birlikte yarattıkları sinerjinin kendilerini çok memnun ettiğini belirttiler. Yöneticiler, “Başta; Düzce İl Kültür Turizm Müdürü Sebahattin Parlak olmak üzere, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, Akçakoca Kaymakamı Mustafa Can, Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Nazım Pazvant'a ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz” dediler. (Yiğit Batu Maradit)


Editör: M. Çatana

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız