Bolu Dağı Tüneli’nde kar temizliği devam ediyor

Bolu’da, kar yağışının etkisini yitirmesiyle birlikte TEM Otoyolu ve D100 Karayolu Bolu Dağı geçişinde ulaşım rahat sağlanıyor. Karayolları ekipleri ise kar temizleme çalışmalarına devam ediyor.

Bolu Dağı Tüneli’nde kar temizliği devam ediyor
26.01.2022 - 14:00
Haber Merkezi

Bolu’da, geçtiğimiz hafta boyunca etkili olan kar yağışı ulaşımda aksamalara neden oldu. TEM Otoyolu ve D100 Karayolu Bolu Dağı geçişlerinde trafiğin durmasına sebep olan kar yağışı etkisini azalttı. Kar yağışının durmasıyla birlikte güzergahta ulaşım rahat şekilde sağlanıyor. Karayolları ekipleri ise TEM Otoyolu ve D100 karayolu üzerinde yol genişletme çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor. Otoyol üzerinde bulunan köprülerde biriken karların araçların üzerine düşmemesi için zaman zaman polis ekipleri tarafından ulaşıma kapatılan güzergahta sürücüler alternatif yollara yönlendiriliyor.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 26.05.2022

E-Gazete Arşivi

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız