Serbay ailesi 2023 yılına hep birlikte girdi

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive 2023 yılına Düzce ofisleri olan Tayyare Limanı’nda tüm ekibiyle birlikte düzenledikleri yılbaşı organizasyonu ile girdi.

Serbay ailesi 2023 yılına hep birlikte girdi
31.12.2022 - 14:47
Güncelleme 31.12.2022 - 16:06
Haber Merkezi

Serbay Interactive Reklam Ajansı 2022 yılında portföyüne birçok yeni marka katarken başarılı bir yılı daha geride bıraktı. Tüm çalışanlarıyla birlikte yılsonu için yaptıkları değerlendirme toplantısının ardından, yeni yıl hedefleri ve değerlendirmelerinden sonra yılbaşı organizasyonu ile 2023 yılının gelişini kutladı.

Serbay Interactive Ajans Başkan Yardımıcısı Özkan Gözütok yaptığı açıklamasında “2022 yılında bir çok projeye imza attık ve tüm ekibimizle var gücümüzle çalıştık. Düzce ve Bolu ofislerimizde onlarca müşterimizin dijitalleşme sürecine eşlik ettik. Serbay Ailesi olarak, yeni markaların doğuşuna şahitlik ettiğimiz, yeni projelerimizi hayata geçirmekte olduğumuz, tüm müşterilerimizin ve Serbay Ailesinin yeni yılını en içten dileklerle kutlar; 2023 yılının hepimize sağlık, mutluluk ve de huzur getirmesini temenni ederiz.”


Editör: B. Ali Kubilay

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız