Taksiciler yeni duraklardan memnun

Düzce Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Yavuz Yılmaz, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’ye teşekkür etti.

5.01.2022 - 19:08
Güncelleme 5.01.2022 - 19:10
Özel Haber

Yeni taksi durakları ile eski taksi durakları arasındaki farklardan söz eden Yılmaz, “Yeni taksi duraklarında lavabo, tuvalet, mutfak gibi kullanabileceğimiz son derece modern, izolasyonu çok güzel, geniş alanlar mevcut. Öncelikle Sayın Belediye Başkanımız Faruk Özlü’ye çok teşekkür ederim. Tabi bunun yanında millet bahçesi de çok güzel oldu. Millet bahçesinin yanında 1967 yılında kurulan Park Taksi Düzce’deki ilk taksi duraklarından biri ve böyle güzel olması ve esnafın rahat bir şekilde oturup kalkması, hizmet vermesi açısından da iyi oldu. Ancak bu durağı bir iki metre kadar geriye çekmeliyiz. Çünkü önü çok daraldı, araçlar biraz yola da taşıyor. Bunun için geriye çektiğimiz de daha güzel ve rahat olacak” diye konuştu

Yılmaz, yeni taksi durakları için taksicilerden herhangi bir ücret talep edilmediğini, masrafların tamamen belediye bütçesinden karşılandığını da ifade etti.


Editör: Ç. Diger
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız