Şükran Öney Anaokulu’nda kış partisi

Şükran Öney Anaokulu yaptıkları etkinlikle öğrencilerine mevsimler hakkında bilgi verdikten sonra hep birlikte “Kışa Merhaba” partisi düzenlediler.

Şükran Öney Anaokulu’nda kış partisi
6.01.2022 - 15:12
Haber Merkezi

5 yaş grubu Sevgi Çiçekleri Sınıfı Öğretmeni Hacer Arslan, Yıldızlar Sınıfı Öğretmeni Nermin Kayıkçı, Pamuk Şekerler Sınıfı Öğretmeni Nihal Güneş ve Gökkuşağı Sınıfı Öğretmeni Merve Makaroğlu eşliğinde “Kış Çayı” köşesi hazırladılar. Aileler için ıhlamur, karanfil, tarçın, ekinezya ve bal kullanarak çocuklar kış çaylarını demlediler. Yapay karlar yapıp kartopu oyunu oynadılar, kış şarkıları eşliğinde danslar ettiler. Kar tanesi olarak hayal ettikleri tavandan sarkıtılmış balonları boyadılar.

3 yaş Minik Kalpler Sınıfı Öğretmeni Sevda Çelik, 4 yaş Uzay Sınıfı Öğretmeni İmren Ertürk ve Minik Kedicikler Sınıfı Öğretmeni Burcu Gonca eşliğinde çadır kampı yaparak yapay ateşte ısınarak çadırlarında oyunlar oynadılar. Yaptıkları kardan adamla birlikte pozlar verdiler.  Şükran Öney Anaokulu öğrencileri keyifli bir gün geçirerek hem eğlendiler hem öğrendiler.


Editör: C. Sancıkçı