Keşir, “Evlenecek çiftlere 2 yıl geri ödemesiz kredi hayırlı olsun”

AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, AK Parti Ankara Milletvekili Leyla Şahin Usta, AK Parti Ankara Milletvekili Zeynep Yıldız ve AK Parti İzmir Milletvekili Eyyüp Kadir İnan Aile ve Gençlik Fonunun Kurulması Hakkında Kanun Teklifini basın mensuplarıyla paylaştı.

Keşir, “Evlenecek çiftlere 2 yıl geri ödemesiz kredi hayırlı olsun”
3.11.2023 - 15:13
Haber Merkezi

Milletvekili Keşir konuşmasında “Evlenecek çiftlere 2 yıl ödemesiz kredi verilmesini de içeren teklifin milletimize hayırlı olmasını diliyorum. Kadın, genç ve aileyi önceleyen düzenlemeler yapmaya devam edeceğiz.” Dedi.

Aynı basın toplantısında AK Parti Ankara Milletvekili Leyla Şahin Usta şunları dile getirdik  “Aile müessesesinin sağlam temeller üzerine kurulmasını ve devamını sağlamak için her türlü maddi ve manevi tedbirleri almaya devam ediyoruz. Bu projemizle, evlenecek gençlerin ekonomik açıdan desteklenmesini, evliliklerinin daha sağlam temeller üzerine inşa edilmesini amaçlıyoruz. Ülkemizin ürettiği doğal gaz ve petrol gelirlerinden ayrılacak kaynakla kuracağımız Aile ve Gençlik Fonu bu anlamda önemli bir adım olacaktır. Güçlü aile ve güçlü Türkiye için daha çok çalışacağız. Hayırlı olsun.”

 

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter    
@duzcepostasi1
Facebook:
Düzce Postası
Youtube 
Düzce Postası

                                                 


Editör: E. Kaan Dursun

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız