Veli eğitimi süreci tamamlandı

Kaptan Altay Altuğ Kızılay Anaokulu’nda “Aile Okulu Projesi” kapsamında veli eğitimi sertifika töreni düzenlendi.

Veli eğitimi süreci tamamlandı
17.12.2022 - 14:37
Haber Merkezi

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından hayata geçirilen Aile Okulu Projesi kapsamında gerçekleştirilen 9 farklı oturumda 44 saat verilen eğitimler ile aile okulu veli eğitimi süreci tamamlandı. Eğitime katılan 18 veliye katılım belgeleri İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Ahmet Girgin ve Yaşar Bilir tarafından takdim edildi.

Proje kapsamında çocukların ve gençlerin ruhen ve bedenen daha sağlıklı olabilmeleri için; sosyal ve duygusal beceri gelişimi, aile içi iletişim becerileri, akran zorbalığı ile baş etme yolları, bilinçli ve güvenli teknoloji kullanımı, çatışma ve stres yönetimi, madde bağımlılığı ve sağlıklı beslenme, fiziksel aktivite ve ahlaki gelişim konularında bilgi ve beceri kazandırmak amaçlandı. Okul Müdürü Nuray Eran Türedi, katılım gösteren bütün velilere teşekkür etti. 


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız