Saadet Partisi adaylarından Düzce Postası’na ziyaret

SAADETPartisi Düzce Milletvekili Adayları Birkan Mertol ve Mustafa Zorlu Düzce Postası’nı ziyaret etti. Gazetemiz yayın sahibi Aydın Maradit ile görüşen adaylara, Düzce Eski Milletvekili Feti Görür ile partililer de eşlik etti.

 Saadet Partisi adaylarından Düzce Postası’na ziyaret
6.05.2015 - 17:37

 

 

Düzce Milletvekilleri’nin karnesinin zayıf olduğunu belirten 1. Sıra adayı Birkan Mertol, “TBMM’nin internet sitesine girdiğinizde Düzce 24. Dönem milletvekillerinin 4 yıllık karnesi çıkıyor. Karnede bir şey yok. Karnede kaç kez kürsüye çıkmış, Düzce için ne yapmış, hangi soru önergelerini vermiş hepsi yazıyor. Bizim vekillerimizin karnesi boş” dedi.

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in, İstanbul Caddesi’nde başlattığı bazalt asfalt çalışmalarını eleştiren Mertol, “Düzce’de Keleş göreve geldikten sonra israf dışında ne yaptı? Makam arabası aldı, Ramazan ayında bir televizyon programı getirdi. Şu anda yaptığı iş mi? Esnaflar perişan. Düzce’de İstanbul Caddesi’ndeki asfaltı kazımak, belediyecilik hizmetleri açısından yapılacak en son iş” dedi.

Düzce Eski Milletvekili Feti Sönmez ise, geçmişte Düzcelilerin AK Parti’ye 3 tane milletvekili vermesine rağmen, hizmet alamadıklarını belirterek, “Bu milletvekilleri Düzce’de hiçbir varlık göstermedi, çalışmadı, halkla kucaklaşmadı. Şu anda halkın çok büyük tepkisi var. Bazı köylere AK Parti giremez diye pankart asıyorlar” ifadelerini kullandı.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız