Kuyudüzü’nde Motokros Festivali

GÖLYAKA İletişim Gelişim ve Dayanışma Derneği ilçedeki gençlerin bir biriyle olan iletişimlerini kuvvetlendirmek ve eğitsel, kültürel ve sosyal gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nda Kuyuduzü Mahallesi gölet alanında Motokros Festivali gerçekleştirecek.

Kuyudüzü’nde Motokros Festivali
16.05.2015 - 12:55
 
 
 
Dernek Başkanı Abdullah Şahin, yönetim kurulu adına yaptığı açıklamada, festivalde çeşitli etkinliklerin yanı sıra tüm gençlerin, çevre bilincinin oluşumuna katkı sağlamak, halk sağlığının önemi, güvenli yaşam biçiminin gerekliliği, afet yardımlarında en ön planda olmalarını sağlamak amacını da taşıdığını vurgulayarak, “Biz yöresel bir festival düzenlemeyi amaçlıyorduk. Duyurularımızdan sonra il genelinde hatta Türkiye’nin birçok ilinden katılım teklifi aldık. Bunu seneye Ulasal bazda yapmayı düşünüyoruz” dedi. 
Şahin, açıklamasında Gölyaka Kuyudüzü mahallesindeki göledin etrafında 19 Mayıs’ta düzenlenecek festivalde motor yarışlarının (Enduro), floklar gösterilerinin yanı sıra piknik de yapılacağını ve festivale tüm Düzce halkının da davetli olduğunu sözlerine ekledi.  
(Haber: Harun Can Şerbetçi)