MİTİNGE DAVET

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, “19 Mayıs Salı günü tüm hemşerilerimizi Anıtpark Meydanına bekliyoruz” dedi.

MİTİNGE DAVET
18.05.2015 - 14:11
 
 
 
AK PARTİ Genel Başkanı ve Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, 19 Mayıs Salı günü Düzce’ye geliyor. Başbakan Davutoğlu’nun Düzce’deki mitingi öncesinde parti binasında Milletvekilleri İbrahim Korkmaz, Fevai Arslan, Milletvekili adayları Faruk Özlü, Ayşe Keşir ve partililerin katılımı ile bir basın açıklaması yapan İl Başkanı Hikmet Keskin, “Türkiye için son derece önemli, son derece hayati bir seçime doğru gidiyoruz. Düzce’miz için, 81 vilayetimizin tamamı için, milletimiz için ve yavrularımızın istikbali için bu seçimler çok önemli. AK Partimizin bu seçimlerdeki zaferi ile Eski Türkiye kaybedecek, yepyeni bir Türkiye’nin yolu açılacaktır. Yeni Türkiye, 13 yıldır sağlanan istikrar ile 7 Haziran seçimlerinden sonra büyük bir ivme kazanacak ve hedeflerine ulaşacaktır” diye konuştu.
13 yılda Düzce’ye büyük hizmetler yaptıklarını kaydeden Keskin, “6.3 milyar TL Yatırım ve Destek projeleri ile Düzce’mize Hastaneler, Okullar, Yollar, Spor Tesisleri yaptık. İhtiyaç sahiplerine 318.5 Milyon TL’ye varan desteklemeler yaptık. 5 bin 681 adet konut yaptık. Bin 181 kilometreyi aşan asfalt çalışmaları yaptık. Düzce’miz daha fazla, daha büyük hizmetlere layıktır. Bu hizmetleri de yapacak olan yine AK Parti olacaktır. Dediğimiz gibi Onlar Konuşur AK Parti yapar” dedi.
“Siyaseti millet için yapıyoruz. Çamur atmadan, rencide etmeden, kimseyi karalamadan, hizmet odaklı bir siyaset anlayışı ile karşınızdayız. Bizim referansımız hizmetlerimizdir” diyen İl Başkanı Hikmet Keskin, “Biz, ötekileştirmeden toplumun her kesimini kucaklıyoruz. Bölge ve etnisite ayrımı yapmadan Türk’ü, Kürdü, Laz’ı, Çerkez’i, Abaza’sı, Boşnak’ı, Roman’ı, Gürcü’sü Arnavut’u, Hep Birlikte Türkiye’yiz diyoruz” dedi.
Başbakan Ahmet Davutoğlu mitingine tüm Düzcelileri davet eden Keskin, “Bu mutlu günümüzde Düzceli hemşerilerimizi 19 Mayıs Salı günü saat 17:00’de Anıtpark’a bekliyoruz” diye konuştu.