Muhtar hizmet binası yapımında sıra Konuralp’e geldi

Düzce Belediyesi, mahalle muhtarlarının daha verimli çalışması adına başlattığı hizmet binası yapım çalışmalarına devam ediyor.

Muhtar hizmet binası yapımında sıra Konuralp’e geldi
19.06.2015 - 14:49
 
 
Yayımlanan ihale duyurusu ile 4’ü Konuralp’te olmak üzere 10 yeni muhtar hizmet binası yapılacak.
Düzce Belediyesi geçtiğimiz günlerde açılışını yaptığı 5 muhtar binasına 10 yeni bina daha ekliyor. Geçtiğimiz günlerde açılışı yapılan Aziziye, Çamlıevler, Ağa, Kiremitocağı ve Sallar muhtarlık binalarının ardından diğer muhtarlıklar için de çalışmalar başlatıldı.
Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından hazırlanan ihale ile Düzce Merkeze bağlı muhtelif mahallelerde toplam 10 adet daha muhtarlık hizmet binası yapılacağı duyuruldu.
Düzce Merkeze bağlanan Konuralp mahallesinde de 4 adet muhtarlık hizmet binası yapılacak. Fen İşleri Müdürlüğünden yapılan açıklamada binaların yapım işine başlanmasından itibaren tamamının bir yıl içinde bitirileceği ve kullanıma hazır olacağı ifade edildi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız