DÜZCE VALİLİĞİNDE BAYRAMLAŞMA

Vali Zülkif Dağlı, "Personelimizin hem amirleriyle hem birbirleriyle kaynaşması için böyle bir ortamın uygun olacağını düşündük" dedi.

DÜZCE VALİLİĞİNDE BAYRAMLAŞMA
5.09.2017 - 15:51

Vali Zülkif Dağlı 10 günlük bayram tatili süresince Düzce’de herhangi bir olumsuzluğun yaşanmadığını vurguladı. Vali Dağlı Düzce’de hizmet veren tüm kamu kurumlarının personelleriyle bir araya gelerek bayramlaştı.

Bu tür etkinliklerin birlik ve beraberliği pekiştirmek açısından önemli olduğuna dikkat çeken Dağlı şöyle konuştu: “İlimizdeki personel ile toplu bir bayramlaşma yaptık. Personelimizin hem amirleriyle hem birbirleriyle kaynaşması için böyle bir ortamın uygun olacağını düşündük. İyi bir sonuç aldığımızı gördüm. Bundan sonra bu uygulamaya devam edeceğiz. Önemli olan birlik ve beraberlik. İnsani ilişkilerimiz en iyi şekilde devam edecek ki işlerimiz daha verimli olsun. Sonuçta hepimiz kazanmış olacağız.”

Vali Dağlı 10 günlük bayram tatilinde Düzce’de herhangi bir olumsuzluğun yaşanmadığını kaydederek “10 günlük bayram tatili süresince Düzce’de herhangi bir olumsuzluk yaşanmadı. Konuralp’te yaşanan trafik kazası bizi çok üzdü. 11 aylık bir yavrumuzu orada kaybettik. Bizi teselli eden şu ki diğer yaralıların durumları iyi. Trafik kazaları konusu üzerinde durmaya devam edeceğiz. Özellikle patpat ve traktör römorklarının üzerinde yoğun şekilde yolcu taşınmasına karşı çıkıyoruz. Bununla ilgili mücadelemiz devam edecek. Buna müsaade etmeyeceğiz” dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız