DÜ GENÇ ELLER TOPLULUĞU’NDAN CUMHURİYET BAYRAMI GEZİSİ

Düzce Üniversitesi Genç Eller Topluluğu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısı ile üniversite öğrencileri için Gölcük gezisi gerçekleştirdi.

DÜ GENÇ  ELLER TOPLULUĞU’NDAN CUMHURİYET BAYRAMI GEZİSİ
1.11.2018 - 17:50

“Okuduğun Bölgeyi Tanıyor musun?” projesi kapsamında her hafta sonu hem Düzce içinde hem de bölgede birçok noktaya gezi faaliyetlerine başlayan Düzce Üniversitesi Genç Eller Topluluğu 29 Ekim 2018 Pazartesi günü Cumhuriyet gezisi gerçekleştirdi.

Öğrenciler ile birlikte Bolu'da bulunan Gölcük Milli Parkını ziyaret eden Topluluk üyeleri burada Türk bayrağı açarak Cumhuriyetimizin 95. yılını kutladı. Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Genç Eller Topluluğu Başkanı Ali Oktay Baysal, “13 Ekim Cumartesi gününden itibaren her hafta sonu hem Düzce'de, hem de çevre şehirlerde öğrencilerimiz ile gezilerimizi sürdürüyoruz. Okuduğun Bölgeyi Tanıyor musun? projemiz tam hızı ile devam ediyor. Ayrıca bu sene ‘Bu Şehir Sadece Okumaktan İbaret Değil’ projemizi de hayata geçirdik. İl, ilçe ve belde belediyelerinin de destekleri ile Düzce'de çeşitli noktaları geziyoruz. 13 Ekimden itibaren bugüne kadar 10 farklı gezi düzenledik. Bu programlarda 1270 öğrenciyi gezdirmenin mutluluğunu yaşadık. Önümüzdeki haftalarda gezilerimize devam ederek, sayımızı yıl sonuna kadar 30 bin öğrenci sayısına ulaştırmayı hedefliyoruz.” şeklinde konuştu.

Düzce Üniversitesi “Genç Eller Topluluğu, Cumhuriyet gezisinin dışında Kaynaşlı Belediyesi'nin destekleri ile öğrencilere Kaynaşlı'yı da gezdirdi. “Bu Şehir Sadece Okumaktan İbaret Değil” sloganı ile başlatılan ve Genç Eller Topluluğu üyeleri ile birlikte Kaynaşlı Belediyesi'nin ulaşım sponsoru olduğu gezide; öğrenciler Orhangazi Cuma Camii'sini, Ali Baba Türbesini, Gırgın Çayırını, Çamlıpınar Göletini ve Topuk Yaylasını gezdi. Gezi boyunca öğrenciler okudukları şehrin muhteşem doğasını sosyal medya hesaplarında paylaşarak memleketlerindeki arkadaşlarına Düzce'nin doğa harikası bir şehir olduğunu gösterdi. Gezilerin diğer ilçelerde de aralıksız bir şekilde hafta sonu devam etmesi bekleniyor.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız