Yığılca’da Mevlid-i Nebi etkinlikleri

Başkan Yiğit, öğle namazına müteakip camilerde pilav ikramında bulundu.

Yığılca’da Mevlid-i Nebi etkinlikleri
20.11.2018 - 15:13

Mevlid-i Nebi haftası anma etkinlikleri kapsamında Yığılca Belediyesi tarafından kandil simidi ve pilav ikramında bulunuldu.

Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit kutlama etkinlikleri kapsamında, her sosyal etkinlikte olduğu gibi bu etkinliği de boş geçmedi. Pazartesi akşamı yatsı namazını müteakiben kandil simidi ikramı yapan Başkan Yiğit, bugün de öğle namazına müteakip camilerde pilav ikramında bulundu.

Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit yaptığı değerlendirmede; "Mevlid-i Nebi haftası olması münasebetiyle Yığılca Belediyesi olarak halkımıza çeşitli ikramlarda bulunmak istedik. Sosyal Belediyeciliğin gerekliliklerini her daim gerçekleştirmeye gayret ediyoruz. Bu vesile ile tüm islam aleminin kandilini kutlar, Mevlid-i Nebi haftasında yapacakları hayırların ve edecekleri duaların Allah katında kabul görmesini temenni ediyorum."dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız