Yüreğimiz Yanıyor

Başkan Yiğit, "Yığılca Belediyesi olarak kardeşimizin maddi ve manevi olarak yanında olduğumuzun bilinmesini isterim" dedi.

Yüreğimiz Yanıyor
14.12.2018 - 18:02

Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit, Hoşafoğlu Köyü'nde meydana gelen ve üç çocuğun hayatını kaybettiği, baba Muhammed Korkmaz’ın ise yaralandığı yangın ile ilgili bir açıklama yaptı.

Başkan Yiğit, yaşanan talihsiz olay nedeniyle yaptığı açıklamada; "İlçemize bağlı Hoşafoğlu Köyümüzde sabah saatlerinde meydana gelen elim yangın felaketinde malesef üç fidanımızı yitirmiş olmanın keder ve üzüntüsü içerisindeyiz. Yangın ihbarının yapılmasının arından olay yerine geldik. Vatandaşımız Muhammed Korkmaz'a ait 2 katlı evde meydana gelen yangın felaketi yaşları 8 ile 12 arasında olan üç küçük çocuğumuzu bizlerden kopardı. Baba Muhammed Korkmaz ise şuan yaralı olarak kaldırıldığı hastanede tedavi ediliyor. Düzce Valimiz Sayın Dr. Zülkif Dağlı ile olay yerinde incelemelerde bulundu. Yığılca Belediyesi olarak kardeşimizin maddi ve manevi olarak yanında olduğumuzun bilinmesini isterim. Ne yaparsak yapalım belki acımız hafiflemeyecek, ancak yaraya bir merhem olur düşüncesindeyiz. Yangın felaketi üzerinden Belediyemize bazı kişilerce yıpratma ve karalama çalışmaları yapıldığını görüyorum ve üzüntü ile karşılıyorum. Belediyemiz adına yalan haber yapanların kanuni olarak takipçisi olduğumuzun bilinmesini isterim. Yaşanan bu elim kaza toplumumuzu derinden yaralamış olup, bu acı vakayı siyasi malzeme olarak kullanıp nemalanmaya çalışanları da önce hakkın terazisine daha sonrada vatandaşlarımın gönül terazisine havale ediyorum. Yığılca Belediyesi olarak  ekiplerimiz yangına zamanında müdahale etmiş olup, örnek bir çalışmayla, Düzce İtfaiyesi ile koordineli bir çalışma gerçekleştirmiştir. Buradan Düzce Belediyesi İtfaiye ekiplerine de ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum. Elim kazada hayatını kaybeden üç yavrumuza Allah'dan rahmet, geride kalanlara da sabırlar diliyorum. Hepimizin başı sağolsun” ifadelerine yer verdi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 24.09.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız