Bıyıktan günde 10 program

“1 Nisan benim doğum günüm. Siz beni sevindirin Allah da sizi sevindirsin”

Bıyıktan günde 10 program
6.03.2019 - 17:40

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık, seçim çalışmalarını yoğun şekilde sürdürüyor.

Bıyık'a dünkü programında MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, MHP Düzce Belediyesi Meclis Üyesi Adayları ve partililer eşlik etti.

TMMOB’a bağlı odaları ziyaret ederek çalışmalarına başlayan Bıyık, odalara araç ile değil yaya geçerek vatandaşlarla da selamlaştı.

Programlarına devam eden Başkan Adayı Erdoğan Bıyık Anadolu Gençlik Derneğini ofisinde kabul etti.

Gündüz programını tamamlayan Başkan Adayı Erdoğan Bıyık, programına kahve ziyaretleri yaparak devam etti.

Hamidiye Mahallesi’nde 3 kahve ziyareti gerçekleştiren Bıyık'ı mahalle sakinleri meşale ile karşıladı. Bıyık yaptığı konuşmada, “Düzce’de yapılması gereken çok işimiz var ve bunlar için planlarımız var. Düzce'nin bütün sorunlarını çözmek için hazırladığımız projelerimizi sizlerle paylaşıyoruz. Sizlerden destek bekliyoruz. 31 Mart yerel seçimler olacak. 1 Nisan da benim doğum günüm. Sizler beni sevindirin, Allah'ım da sizi 1 Nisan’da sevindirsin” şeklinde konuştu.

Hamidiye programının ardından Darıcı Mahallesi sakinleriyle bir araya gelen Başkan Adayı Erdoğan Bıyık mahalle sakinlerine hitap etti.

Başkan Adayı Erdoğan Bıyık ve partililer programlara onlarca araçla giderek adeta gövde gösterisi yaptı.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız