Birol Şahin müfettiş isteyecek

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, "Yaptığımız inceleme ve araştırmalarda dikkat çeken birçok konu tespit ettik" dedi.

Birol Şahin müfettiş isteyecek
15.04.2019 - 11:08

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, bir önceki belediye başkanı Erol Bayraktar’dan 44 milyon TL borç ile belediyeyi devraldıklarını belirtti.

Yaptıkları inceleme ve araştırmalarda dikkat çeken birçok konuyu tespit ettiklerini ifade eden Şahin, “Kaynaşlı Belediyesine ait geçmiş dönem ile ilgili gelir gider fatura ve belgeler üzerinde detaylı bir şekilde incelemelerimiz devam ediyor. İçişleri Bakanlığından müfettiş talep edeceğiz. Bu ay sonu yapacağımız halk meclisi toplantısında detaylı ve geniş bir anlatım ile halkımızı bilgilendirmiş olacağız.    Kaynaşlı Belediyesi halkımızın bize emanetidir, emanete sahip çıkacağız” dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Serdar
    Serdar
    15.04.2019 17:36

    Kaynaşlı Meydan projesi adı altında bir firma davet edilerek rekabet ortamı sağlanmadan Pazarlık usulü ihale edilen dosyayı da inceleyin bakın devletin ne kadar zararı var.

E-Gazete

  • 24.09.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız