Orhan Aydın’dan önemli açıklamalar

Düzcespor Kulübü Başkanı Orhan Aydın, 69. Kuruluş yıldönümünü kutlayan Düzce Postası Gazetesi’ni ziyaret etti.

Orhan Aydın’dan önemli açıklamalar
29.04.2019 - 18:02

Kulübün mali durumu ve yeni yönetim olarak hedefleri hakkında açıklamalarda bulunan Orhan Aydın, ilk etapta transfer yasağını kaldırmak için federasyona olan 500 bin lira da dahil, yaklaşık 2 milyon liralık borcu ödeyerek kulübün mali yapısını düzelteceklerini söyledi. Aydın, ardından da kulübü şirket statüsüne kavuşturarak, kalıcı getir getirecek projeleri hayata geçireceklerini ifade etti. Aydın, bunun için bir petrol istasyonu, 5 büfe ve lunapark yapacaklarını, ayrıca şehir merkezindeki araç parklarından gelen parayı ve terminale giriş-çıkış yapan araçlardan alınan paraları Düzcespor şirketine alacaklarını ifade etti.

Düzcespor’u iyi bir noktaya getirmek istediğini vurgulayan Aydın, “Kulübün düzenli bir geliri olması gerekiyor. Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray ne yaptıysa biz daha fazlasını yapacağız. Düzcespor kurum olacak. Bütün sportif faaliyetler Düzcespor Kulübü’nde olacak. Şıralık’taki tesisleri Düzcespor’a alacağız. Buraya da çamur, kum ve çim saha yapacağız” dedi.

Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün eser olacak olan ve Kalıcı Konutlar mevkiinde yapılması planlanan yaklaşık 300 milyon lira değerindeki akıllı stad projesinin de hayata geçirileceğini dile getiren Aydın, içerisinde otel, AVM ve buz pateni salonu da bulunacak olan bu projenin 2 yıl içinde tamamlanacağını belirtti. Aydın, buradan da Düzcespor’un gelir elde edeceğini ifade ederken, stada Faruk Özlü’nün adının verilmesi gerektiğini vurguladı.

2 topçu, kaleci ve hoca ile anlaşma ihtimalleri olduğunu da sözlerine ekleyen Aydın, 3 tane 1. Lig hocası ile görüşmelerde bulunduğunu, ancak henüz bir netlik kazanmadığını dile getirdi.

Orhan Aydın, ziyareti anısına Düzce Postası’na Düzcespor plaketi takdim etti.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız