Rektör Çakar ziyaretlerine devam ediyor

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, yeni dönem rektör adayı olarak Düzce protokolünden başlayan ziyaretlerine devam ediyor.

Rektör Çakar ziyaretlerine devam ediyor
4.05.2019 - 17:51

Ziyaretlerine Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı ile başlayan Rektör Çakar, daha sonra Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Düzce İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tuncay Şahin, Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi (DESKKOP) Başkanı Ertan Taşlı ve Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (DESOB) Başkanı Mustafa Kayıkçı’yı ziyaret etti.

Rektör Çakar ayrıca Sabah Gazetesi Ankara eki Yayın Yönetmeni Gazeteci Osman Altınışık’ı da ziyaret ederek Düzce Üniversitesi’nin projelerini anlattı.

Ziyaretlerinde; 2015-2019 yılları arasında Düzce Üniversitesi’nin hayata geçirdiği projeleri içeren “Düzce Üniversitesi 2015-2019” kitabı ile Prof. Dr. Çakar, yeni dönem rektör adayı olarak istişarelerde ve bilgi alışverişinde bulunmayı sürdürüyor.

Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, ziyaretlerinde Düzce Üniversitesi’nin tüm kurum ve kuruluşlarla iş birliği ve koordinasyon içinde hareket ederek şehrin, bölgenin ve ülkemizin gelişmesi ve kalkınması adına şimdiye dek çalıştıklarına ve bundan sonra da aynı dinamizm ve heyecanla çalışmaya devam edeceklerine vurgu yaptı.

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • üniversite konuralp
    üniversite konuralp
    4.05.2019 19:57

    Hocam adresler yanlış, yeniden atamaya karar verecekler bunlar değil, sözleri dahi geçmez, üniversitenin bu kadar siyaset içine itilmesinden siz de çok ağır zarar göreceksiniz. Bilimin kendine özgü gelişimi ve yönetimi vardır. FeTÖ örgütlenmesi Funda hanımla başladı, sizin döneminizde pik yaptı üniversitede. Atama işleminde tek karar verici RTE de değildir, Külliyede bir konsey var konsey ilgili çalışmayı yapıyor, RTE nin önüne koyuyor imzalanıyor. Devlet ile ilgili zamanlı bir bekleyen dosya var. Bu defaki çok zor görünüyor. Haziran sonuna kadar ancak olabilir. Kütahya DPÜ bir süreden beri vekalet döneminde daha bir kaç üniversite var Rektör ataması bekleyen. Bu tür yorumları izliyorum, burada vermek istemiyorlar. Halbuki her şey bitti. Başa döndük. Eden bulur,

E-Gazete

  • 30.06.2022

E-Gazete Arşivi

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız