BARTINDAN AKÇAKOCA’YA YARDIM ELİ

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Akçakoca’ya gelerek geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Bartın Belediyesi, Akçakoca’da yaşanan sel felaketine destek olmak amacıyla yardım malzemeleri getirdi. Fen İşleri Müdürlüğünün ve Veteriner İşleri ekipmanlarının yer aldığı iki kamyon malzeme, Akçakoca Belediyesi’ne teslim edildi.

BARTINDAN AKÇAKOCA’YA YARDIM ELİ
29.07.2019 - 14:05

BARTIN Belediye Başkanı Cemal Akın, Akçakoca Belediyesi’ne gerçekleştirdiği ziyarette “Bartın halkı olarak sel felaketini iyi biliriz. Geçmiş yıllarda yaşadığımız sel felaketleri ile şehrimiz maddi manevi büyük kayıplar vermişti. Böylesine günlerde dost elinin uzatılmasının önemini iyi biliyoruz. Bizler de Bartın Belediyesi olarak imkanlarımız doğrultusunda ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. Tüm Akçakoca halkına ve ülkemizin çeşitli bölgelerinde yaşanan sel afetlerinde zarara uğrayan vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Can kaybı yaşayan ailelerimize de sabırlar diliyorum” diye ifade etti.

Başkan Cemal Akın’ı Akçakoca’ya yaptığı ziyaretlerinde  Milliyetçi Hareket Partisi Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, İl Genel Meclis Üyesi Engin Özensel,  Akçakoca Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Mustafa Özensel, Belediye Başkan Yardımcıları Yüksel Yılmaz ile  Hakan Öztaş ve Belediye Meclis Üyeleri  Şenol Yazgan ile Hanife Tetik karşıladı, eşlik etti. Başkan Akın, sel felaketinde zarar gören yerleri yerinde incelendi ve bilgi aldı.   

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız