TSO Ve OSB ortak projesinin toplantısı yapıldı

Düzce Organize Sanayi Bölgesi(DOSB) ve Düzce Ticaret ve Sanayi Odası ortaklığında başvurulan ve Doğu Marmara Kalkınma Ajansı(MARKA) tarafından desteklenen “İhracat Odaklı İnovasyon Ekosistemi Geliştirilmesi” Projesi Lansman Toplantısı Düzce Teknoparkta gerçekleştirildi.

TSO Ve OSB ortak projesinin toplantısı yapıldı
20.08.2019 - 15:05

 

 

Proje lansman toplantısına Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, Düzce Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Selim Yirmibeşoğlu, Düzce Teknopark Genel Müdürü ve Öğretim Üyesi Dr. Özkan Şahin, Düzce Organize Sanayi Müdürü Aylin Özdemir, Düzce TSO Genel Sekreteri Ayten Nursel Kocadağ, Düzce TSO proje ofisi personelleri ve proje kapsamına dahil edilen 10 firmanın temsilcisi katılım sağladı.

Gerçekleşen lansmanda, “İhracat Odaklı İnovasyon Ekosistemi Geliştirilmesi”  Projesi ile bölgemizin ihracat potansiyelini arttırmaya ve geliştirmeye yönelik fizibilite çalışmaları yapılarak, firmalarımıza yeni pazarlar bulma imkanı sağlanması hakkında fikir alışverişi yapıldı.  “İhracat Odaklı İnovasyon Ekosistemi Geliştirilmesi” Projesi TR42 Bölgesinde iki pilot ilde uygulanan projeden biri olarak seçilmiştir. Projelerden biri Gebze’de diğeri ise İlimizde uygulanacaktır.

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız