“Her türlü zorluğun üstesinden gelecektir”

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

“Her türlü zorluğun üstesinden gelecektir”
29.08.2019 - 14:05

 

 

“ Bayrakları Bayrak Yapan Üstündeki Kandır, Toprak Eğer Uğurun ’da Ölen Varsa Vatandır.”

‘’ Bugün gazi Mustafa Kemal Paşa’nın Başkomutanlığındaki ordularımızla kazandığımız, kurtuluş savaşımızın en büyük zaferinin 97. yıl dönümüdür. Bu zafer, tarihe gömülmek istenen bir milletin, adeta küllerinden yeniden doğuşunun, uçurumun kenarından dönerek kendisine yeni bir yol çizişinin ifadesidir.’’

İl Başkanı Mustafa Keskin mesajında; “Vatanı işgal edilerek bağımsızlığına kastedilen Türk milleti, Kurtuluş Savaşıyla büyük bir mücadele vermiştir. 30 Ağustos Zafer Bayramı halkımızın el ele verince, kenetlenince neler yapılabileceğini tüm dünyaya göstermiş ve bu anlamda hem dünya tarihinin belleğinden hem de milli belleğimizden asla silinmeyecek bir zafer olarak bizi bölmek isteyen, bizi birbirimize düşürmek isteyenlere ve tüm dünyaya verilmiş en açık mesajlarından biridir

Cumhuriyet tarihi boyunca devletimizle halkımızın bağlarını zayıflatmaya yönelik tüm çabalara rağmen, Milletimiz daima ülkesine sahip çıkmış, burada hiçbir fedakarlıkdan kaçınmamıştır. Ülkemizi kutlu yürüyüşünden alıkoymak isteyen terör örgütlerinin hain saldırılarına aldırmadan, ihanet çetelerinin bozguna uğratarak, birlik ve beraberlik ve dayanışma içerisinde mücadelemiz sürecektir. Çanakkale’yi geçilmez kılan, kurtuluş savaşımızı zafere taşıyan, son olarak da 15 Temmuz gecesi tüm ülke sathında ayağa kalkan bu iradeyle ülkemiz, her türlü zorluğun üstesinden gelecek güç ve kapasiteye sahiptir.

Bugün de Türkiye Cumhuriyeti, kararlı adımlarla yoluna devam etmektedir. Milletçe birlik ve beraberlik içinde elde ettiğimiz başarılar, ülkemizin yolunun açık olduğunun en somut göstergesidir. Ulaştığımız seviyeyi, parlak bir geleceğin habercisi olarak değerlendiriyorum. İnanıyorum ki Türkiye, ekonomisiyle, demokrasisiyle ve ordusuyla istikrarını koruyan, uluslararası alanda ağırlığını sürekli artıran güçlü bir ülke olarak yükselmeye devam edecektir.

30 Ağustos Zafer Bayramında, bu ülkeyi bizlere miras bırakan Kurtuluş Savaşının tüm kahramanlarını, kanlarıyla ve canlarıyla bu toprakları vatan yapan aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi saygı ve minnetle anıyorum” ifadelerinde bulundu.

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız