Uzun: Özel güvenliğin görevi çok önemli

Uzun: Özel güvenliğin görevi çok önemli
4.10.2019 - 15:06

 

Düzce’nin ilk ve en köklü özel güvenlik şirketi Çağ Özel Güvenlik ve Eğitim Okulu, şirket bünyesinde hizmet veren başarılı personellerini plaket ve takdirname ile ödüllendirdi.

Çağ Özel Güvenlik Şirketi sahibi Halil Uzun, düzenlediği törenle şirket bünyesinde başarılı çalışmalar gerçekleştiren personellerine plaket ve takdirname verdi.

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonunda düzenlenen törene şirketin üst düzey yöneticileri ve güvenlik personellerinin yanı sıra MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, işadamı Abdullah Danışmaz, Düzce’de faaliyet gösteren fabrikaların genel müdürleri katılım sağladı.

Tören öncesinde çalışanlarıyla bir araya gelen Halil Uzun, kısa bir seminer vererek yaptıkları işe sahip çıkılması ve güvenlik konularında bilgilendirme de bulundu.

 

“HİÇBİR ZAMAN BEN DEMEDİM”

Törenle birlikte bir kez daha kürsüye çıkan Uzun, şirketin kuruluşu ve kısa tarihçesi hakkında katılımcıları bilgilendirmesinin ardından , çalışanlarına teşekkür ederek, şunları söyledi;

“Şirketimizin bu günlere gelmesinde siz değerli personellerimizin dürüst ve özverili çalışmalarında katkısı büyüktür. İyi bir kişiliğin özellikleri; dürüstlük, bütünlük, içsel disiplin, eğitilebilirlik, bağlılık, azim, dikkat ve güçlü bir iş ahlakıdır. Doğru kişilik taşıyan birinin sözü eylemlerine uyar. Bu kişi sağlam olur. Davranışları da tutarlı olur. Hiçbir zaman ben demedim. Hep biz dedik ve biz yaptık. Bu hep böyle olacaktır. Başarı ortaktır” dedi.

Uzun, katılımcılara teşekkür ederek, başarılı personellerinin bugün olduğu gibi bundan sonrada ödüllendirilerek takdir edileceklerini, hukuka ve şirket politikalarına aykırı hareket eden personellerle de yollarını ayıracaklarını ifade etti.

Uzun konuşmasının ardından ilk olarak manevi desteklerinden ötürü Milletvekili Ümit Yılmaz, işadamı Abdullah Danışmaz ve fabrika müdürlerine plaket takdiminde bulundu.

Ardından ise başarılı personeller plaket ve takdirname ile ödüllendirildi.

(Haber-Foto:Harun Can Şerbetçi)

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 24.09.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız