Minikler Erasmus Günlerini Kutladı

Çilimli Anaokulu; Erasmus+ Programı’nın tanınırlığını ve bu programa yönelik projelerin görünürlülüğünü artırmak ve Erasmus+’tan yararlanmaya teşvik etmek amacıyla 2017 yılından beri düzenlenen Erasmus Günleri (#ErasmusDays) etkinliğine katıldı.

Minikler Erasmus Günlerini Kutladı
10.10.2019 - 12:26


Ülkemiz ve Avrupa’da gerçekleştirilen bu faaliyete Çilimli Anaokulu minikleri de destek gösterdi. Erasmus+ Programı eğitimde kaliteyi arttırmayı, program ülkelerindeki okullar ve eğitim personeli arasında işbirliğini güçlendirmeyi amaçlayarak eğitimde büyük bir önem taşıdığından Çilimli Anaokulu da “#ErasmusDays” etkinliğine destek sağladı.  Öğrenciler, çeşitli ülkelerin bayraklarını boyayarak Erasmus Günleri’ni kutladı. Erasmus+ programı anlatıldı, bayraklarını yaptıkları ülkelere gidebilme şanslarının olması bile onlarda büyük heyecan yarattı.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız