Müftülükten SODAM’a Destek

Düzce Müftülüğü, dini hizmetler vermenin yanı sıra, sosyal alanlarda da ciddi faaliyetler yürütüyor. Onlardan biri de Sosyal Dayanışma Merkezindeki meslek edindirme kurslarında eğitim alan kursiyerlere verilen Manevi Destek Hizmetleri.

Müftülükten SODAM’a Destek
15.10.2019 - 11:37

Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı’nın himayelerinde Düzce Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesinde, kadınların psikososyal, sosyokültürel, mesleki ve kişisel yönden gelişimleriyle toplumsal entegrasyonlarının sağlanması amacıyla açılan Sosyal Dayanışma Merkezindeki meslek edindirme kurslarında eğitim alan kursiyerlere Müftülüğümüz tarafından manevi destek veriliyor.

Kursiyerlerin moral, ahlaki ve manevi değerlerini güçlendirmek, cuma günlerinin manevi atmosferini yaşatmak adına İl Müftülüğümüz tarafından “Cuma Sohbetleri” programı gerçekleştiriliyor. Cuma sohbetleri programı her hafta cuma günleri düzenli olarak farklı konularda Müftülüğümüz tarafından alanında uzman vaizler tarafından yapılıyor.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 24.09.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız