Esmahanıma ziyaret sözü verdi

Esmahanıma ziyaret sözü verdi
21.10.2019 - 12:30

Hafta sonu önce Bolu’da halka hitabeden, daha sonra da İSKİ Melen Baraj inşaat alanında inceleme yaparak bilgi alan İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu,   kendisini köylerinde misafir etmek isteyen  Esmahanım Köyü kadınlarına  özel ziyaret sözü verdi.

Bölgemiz sınırlarında yapımına başlanan ancak, uzun süredir inşaatına ara verilen Melen Barajında inceleme yaparak bilgi alan İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu inşaat alanından çıkışında güzel bir sürpriz ile karşılaştı.  Sel afetinde büyük hasar gören ve yaraların sarıldığı Esmahanım köylüleri, İmamoğlu’nu inşaat alanı çıkışında  bekleyerek köylerine misafir etmek istediler. Çoğunlukla, köy kadınlarından oluşan heyet, İstanbul Büyük Şehir ekiplerinin sel afetinde yoğun yardımları dokunduğunu ifade ederek İmamoğlu’na teşekkür edip,  yöresel köy ürünlerinden oluşan hediyeler verdiler. Ekrem İmamoğlu’da, hem davet nedeniyle, hem de hediyeler için teşekkür ederek, programının yoğun olması nedeniyle ziyaretini daha sonra ve özel olarak yapacağı sözünü verdi.  İmamoğlu,  daha sonra köy halkıyla toplu olarak fotoğrafta çektirdikten sonra İzmit’e doğru yola çıktı.

Haber/foto: Harun Can Şerbetçi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız