Doğa Koleji Atasını özlemle andı

Öğrenciler tarafından hazırlanan programlar 2 gün boyunca devam etti.

Doğa Koleji Atasını özlemle andı
12.11.2019 - 11:54

 

Tüm yurtta olduğu gibi Düzce’de de Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikali için anma törenleri düzenlendi. Düzce Doğa Koleji ise Atasını 10 Kasım’da 2 gün boyunca düzenlenen törenlerle andı. Geniş kapsamlı olarak düzenlenen törenlerde öğrenciler tarafından şiirler okundu, drama ve oratoryo gösterileri sergilendi.

Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 81. Yıl dönümünde Düzce Doğa Kolejinde anma programları düzenlendi. İlk olarak saatler 09:05 geçeyi gösterdiğinde 3,4 ve 5 yaş anaokulu öğrencileri önce saygı duruşuna geçti ardındansa marşlar ve şiirler eşliğinde mini bir tören düzenledi. Atatürk anıtına çiçekler bırakan öğrencilerin sevgi dolu bakışları ise gözlerden kaçmadı.

Doğa Koleji öğretmen ve öğrencilerinin düzenlediği anma törenlerinin ikinci ise 11 Kasım’da Doğa kampüsünün konferans salonunda gerçekleşti. Velilerin yoğun katılım gösterdiği 10 Kasım Atatürk’ü anma programına Zeybek dansı, Oratoryo ve benim adım Mustafa Kemal konulu drama gösterileri damga vurdu. ’Dünya basınında Atatürk’’ adlı sinevizyon gösterisi ise izleyenlerden büyük alkış aldı.

Törenler gençliğin andı ile sona erdi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız