Bütçe görüşmeleri devam ediyor

Düzce İl Genel Meclisi’nde, Özel İdare’ye ait müdürlüklerin bütçelerinin görüşülmesine devam ediliyor.

Bütçe görüşmeleri devam ediyor
13.11.2019 - 12:31

Çiğdem Günal başkanlığında toplanan İl Genel Meclisi’nin 8’inci birleşiminde İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü, Destek Hizmetleri Müdürlüğü ve Yazı İşleri Müdürlüğü’nün bütçeleri görüşüldü ve onaylandı.

Gündem maddelerinin görüşülmesi sonrasında 12 Kasım 1999 Düzce depreminin 20’nci yıldönümü dolayısıyla AK Parti Grup Başkanı Musa Küçük ve Milliyetçi Hareket Partisi Grup Başkanı İsmail Arsal birer konuşma yaparak, bir daha böyle acıların yaşanmaması temennisinde bulundular.

Düzce Vali Yardımcısı İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili Abdülgani Mağ da, İl Genel Meclisinin toplantısına katılarak meclis üyelerine veda etti.

Vali Yardımcısı İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili Abdülgani Mağ, “Başta İl Genel Meclis Başkanımız Çiğdem Günal’a, Meclis üyelerimize teşekkür ediyorum. Tarafsız ve doğru bilgilendirmeyle bizim burada yaptığımız hizmetlerle bize çok katkı sağladınız” dedi.

İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal, Vali Yardımcısı Özel İdare Genel Sekreter Vekili Abdülgani Mağ’a yeni görevinde başarılar diledi.

Erzurum Karayazı Belediyesi’nin HDP’li Başkanı Melike Göksu, 17 Eylül 2019 tarihinde terör örgütü propagandası yaptığı gerekçesi ile tutuklanmıştı. Göksu’nun yerine kayyum olarak Düzce Vali Yardımcısı ve İl Genel Sekteri Abülgani Mağ atandı.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız