Sağlık tesislerinin açılış töreni yapılacak

Düzce’de yapımı tamamlanan sağlık tesislerinin toplu açılış töreni 23 Kasım 2019 Cumartesi günü Sağlık Bakan Yardımcısı Halil Eldemirin teşrifleriyle gerçekleştirilecek.

Sağlık tesislerinin açılış töreni yapılacak
22.11.2019 - 11:18

 

Toplu açılış töreni iki yerleşkede yapılacak olup; birinci açılış saat 11.00’de Kalıcı Konutlarda hizmet verecek olan Kalıcı Konutlar Semt Polikliniği, Sağlıklı Yaşam Merkezi ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonunda, ikinci açılış ise saat 12.00'de Akçakoca İlçesi Hacıyusuflar Mahallesinde hizmet verecek olan Lütfiye ve İsmail Baha Horuz Aile Sağlığı Merkezinde olacak.

 Açılışı yapılacak olan sağlık tesisleri ise şöyle; Kalıcı Konutlar Semt Polikliniği ve Sağlıklı Hayat Merkezi, Kalıcı Konutlar 8 Hekimlik Aile Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık İstasyonu, Arapçiftliği Mahallesi 5-6 Hekimlik Aile Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık İstasyonu, Karaca Mahallesi Şehit Ufuk Baysan 2 Hekimlik Aile Sağlığı Merkezi, Akçakoca Hacıyusuflar Mahallesi Lütfiye ve İsmail Baha Horuz 3 Hekimlik Aile Sağlığı Merkezi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız