Keskin bir dizi ziyaret gerçekleştirdi

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.

Keskin bir dizi ziyaret gerçekleştirdi
26.11.2019 - 17:19

 

İl Başkanı Mustafa Keskin ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Öğretmenler Günü dolayısıyla Yeni Taşköprü Ortaokulunu ve Okul bünyesindeki Ana Sınıfını ziyaret ederek görev yapan Öğretmenlerin Öğretmenler Gününü kutlayarak karanfil hediye ettiler. Okul Müdürü ve Öğretmenler ile bir araya gelerek okul hakkında bilgiler alarak eksikleri tespit edip, talepleri hakkında istişarelerde bulundular. Daha sonra Öğrenciler ile bir araya gelen Keskin ve beraberindeki heyet, Öğrenciler ile sohbet ettiler.

Akabinde İl Başkanı Mustafa Keskin ve beraberindeki heyet, Düzce Özel Eğitim Meslek Okulu’nu ziyaret etti.

Düzce Özel Eğitim Meslek Okulu’na ziyaret gerçekleştiren, İl Başkanı Mustafa Keskin ve beraberindeki heyet, Okulda görev yapan Öğretmenler ile bir araya gelerek Öğretmenler gününü kutlayarak karanfil takdim etti. Okulu gezerek incelemeler yapan İl Başkanı Mustafa Keskin, sorunları yerinde tespit ederek sorunların biran önce çözülmesi için gerekli çalışmaların biran önce yapılacağını bildirdi.

Öğrencilerin eğitim aldığı bölümleri ziyaret ederek Öğrenciler ile bir araya gelen İl Başkanı Mustafa Keskin, Öğrenciler ile sohbet edip yaptıkları el emeklerini inceledi.

Sonrasında Keskin, İlköğretim Öğretmeni Aysel Oral’ı ziyaret etti.

İl Yönetim Kurulu Üyeleri İle birlikte, Cumhuriyet İlköğretim Okulu Öğretmenlerinden Aysel Oral’ı evinde ziyaret ederek Öğretmenler Gününü kutlayarak hasbihal ettiler. Ziyaretlerinden dolayı İl Başkanı Mustafa Keskin’e şükranlarını ileten Aysel Oral görevinde başarılar diledi.

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 19.05.2022

E-Gazete Arşivi

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız