Öğretmenler kendi eserlerini sergilediler

24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla açılan “Bir Eser Bir Öğretmen” konulu sergi ve Öğretmenler Günü Konseri, iki gün süre ile sanatseverle ile buluşup sona ermişti.

Öğretmenler kendi eserlerini sergilediler
27.11.2019 - 14:02

 

Öğretmenlerden ve sanatseverlerden büyük beğeni toplayan sergi, Vali Dr. Zülkif Dağlı’nın isteği ile beş gün süre ile Milli Eğitim Müdürlüğünün salonunda Düzceli sanatseverlerin ziyaretine açık olacak.

Düzce Güzel Sanatlar Lisesi ve Milli Eğitim Müdürlüğünün ortaklaşa yaptığı “Bir Eser Bir Öğretmen”, sergisine, çoğunluğu Düzce Güzel Sanatlar Lisesi resim bölümü öğretmenlerinin oluşturduğu 31 öğretmenin eseri bulunuyor. İl ve ilçelerdeki resim öğretmenlerinin yanında resme ilgi duyan, resim yapan, başka branşlardan öğretmenler de katıldı. Serginin amacının bunu geleneksel hale getirmek ve resim olan ilgiyi arttırmak olduğu ifade edildi.

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız