Milli sporcular Naim filmini izledi

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen organizasyon kapsamında Düzce ili milli sporcuları, ülkemiz ve dünya spor tarihine adını altın harflerle yazdıran efsanevi halterci Naim Süleymanoğlu’nun hayat hikayesini konu edinen ‘Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu’ filmini izledi.

Milli sporcular Naim filmini izledi
6.12.2019 - 12:20

Yakın zaman önce aramızdan ayrılan Naim Süleymanoğlu'nun başarılarla dolu hayat hikayesini ilk yıllardan beri anlatan “Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu” filmi için Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü anlamlı bir organizasyona imza attı.

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen, Türk spor tarihine damga vuran Naim Süleymanoğlu'nun hayatını konu alan 'Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu' filmini 100 milli sporcu beyaz perdede ücretsiz izledi. Filmden oldukça etkilendiğini belirten milli sporcular gözyaşlarına hakim olamadı.

Krempark AVM Moonlight Cinema Club’te gerçekleştirilen etkinlikte Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı, “Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu” filmini milli sporcular ve antrenörle birlikte izledi.

Organizasyon amacını anlatan Gençlik ve Spor İl Müdür İsa Yazıcı; “Naim Süleymanoğlu Dünyanın ve ülkemizin en iyi sporcularından biri. Onun Türk gençliğine özellikle sporculara örnek olması adına onun hayat hikayesi çocuklarımız tarafından izlenmesini çok arzu ediyorduk. Film sayesinde bu imkanı çocuklarımızla buluşturduk. Başta halter sporcularımız olmak üzere diğer bütün branşlardan çocuklarımız var. Çocuklarımızın hedefleri, idealleri var. Bu anlamda çocuklarımızın Naim Süleymanoğlu’na örnek olması noktasında böyle organizasyon düzenledik. Çocuklarımızın film sonrası olumlu geri dönüşleri ise bizleri mutlu etti” dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız