Temiz kampüs etkinliği düzenlendi

Eğitim öğretim ve akademik çalışmaların yanında gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleri ile de adından sıkça söz ettiren Düzce Üniversitesi 2019 yılının son temiz kampüs etkinliği olan 19.Temiz Üniversite-Temiz Düzce ile 2019 yılına veda etmeye hazırlanıyor.

Temiz kampüs etkinliği düzenlendi
1.01.2020 - 13:56

“SAĞLIKLI Toplum Temiz Çevreyle Başlar” ve “Daha Temiz Bir Kampüs İçin Sen de Var mısın” sloganları ile başlatılan Temiz Üniversite-Temiz Düzce Etkinliği’nin 19.sunda; Düzce Üniversitesi Bilimsel ve Teknolojik Araştırmalar Uygulama ve Araştırma Merkezi (DÜBİT), Mühendislik Fakültesi ve Spor Bilimleri Fakültesi öğretim elemanları, öğrencileri ve idari çalışanları yer aldı.

Yağışlı ve soğuk havaya rağmen yoğun bir katılım sağlayan Düzce Üniversitesi mensupları etkinlik kapsamında; DÜBİT çevresi, yollar, duraklar ve Düzce Üniversitesi spor tesislerinin etrafını titizlikle temizlendi.

Sürdürülebilir bir yaşam için doğaya ve çevreye saygılı bireyler yetiştirmeyi hedefleyen Düzce Üniversitesi, başlattığı “Temiz Üniversite-Temiz Düzce” etkinliği ile herkesin doğaya ve çevresine karşı daha duyarlı davranması için farkındalık oluşturmaya devam edecek.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız